Ali Gül
Hukuk Bürosu

Hakkımızda

Ali Gül Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimize titiz, kaliteli, hızlı ve en önemlisi çözüm odaklı bir hukuki hizmet sunuyoruz.

İş hukuku, rekabet hukuku, reklam hukuku ve fikri mülkiyet hukuku alanlarına odaklanmış butik bir hukuk bürosu olarak, yerleşik pratiklerin aksine hizmetlerini çalışan odaklı bir anlayışla yürütüyoruz. Zira uzmanlığın ön planda olduğu günümüz hukuk dünyasında, bunun her zaman yeterli olmadığını, hukuki meselenin gerektirdiği dikkat ve azmin, en temelde işini seven ve mutlu çalışanlarla sağlanabileceğini biliyoruz.

Ekibimizin tümünün kurumsal şirketlerin hukuk departmanlarında tecrübe kazanmasını sağlıyoruz. Bu sayede müvekkillerimizin ne istediğini ve neye ihtiyaç duyduğunu çok iyi anlıyoruz.

Ticari hayatın birçok alanında müvekkillerimize sunduğumuz destek, özellikle iş hukuku, rekabet hukuku, reklam hukuku ve fikri mülkiyet hukuku alanlarında yoğunlaşıyor. Doğrudan satış, kozmetik, hızlı tüketim, gıda ve içecek, istihdam sektörlerinde ciddi bir tecrübeye sahibiz. Meraklı bir ekibiz ve değişen dünyanın ortaya çıkardığı yeni hukuki sorunlarla uğraşmayı, bunlara dair fikir yürütmeyi ve görüş vermeyi çok seviyoruz.

Tüm bunların yanı sıra, kurulduğumuz günden beri pro bono faaliyetlerimizi yürütüyor olduğumuzu gururla belirtmek istiyoruz. Eğer siz de ifade hürriyetinizin hukuka aykırı şekilde engellendiğini düşünüyorsanız ve bununla mücadele edecek maddi kaynaklara sahip değilseniz, aşağıdaki formdan bize başvurabilirsiniz.

Pro Bono Başvurusu